SkinGlo - Keď sa predáva neexistujúci vegánsky kolagén

17.03.2023

SkinGlo diskutuje o popularite svojho nového dopinku "Vegan Collagen Supporť obsahujúceho zmes aminokyselín, ktoré sa prirodzene vyskytujú v produktoch živočíšneho kolagénu.

Alex Campbell, riaditel' a zakladatel'SkinGlo, vyzdvihuje úspech produktu predávaného vegánskym spotrebiteľom a uvádza, že vďaka dopytu spotrebiteľov vykazoval ešte rýchlejší rast ako ich pôvodný rad produktov z morského kolagénu.

V spojení s trhom s kolagénom, ktorý sa odhaduje na 897,5 milióna dolárov do roku 2023, rýchlo rastie počet tých, ktorí sa rozhodnú prijať vegánsku stravu. Nový prieskum trhu od Mintoiro v skutočnosti odhaľuje, že kolagénové doplnky sú jedným z najbežnejších typov nutrikozmetiky so 43 % trhu a medzi tými asi 16 % sú "vegánske" kolagénové "boostery".

Zatiaľ čo kolagén možno získať iba zo živočíšnych zdrojov, stále existuje zvýšený dopyt po rastlinných alternatívach pre spotrebitel'ov, ktorí vyznávajú vegánsky životný štýl. "Ak sa pozriete na chemické zloženie kolagénu, je to zmes aminokyselĺn, a tak nahradením tohto kolagénu živočíšneho pôvodu rovnakými aminokyselinami ho môžete tesne nahradiť;"tvrdí Campbell.

Campbell vysvetľuje, že všetky produkty v rade obsahujú ďalšie vitamíny na podporu vstrebávania, vrátane vitamínu C, ktorý je nevyhnutným hráčom pri tvorbe kolagénu v tele. Okrem toho hovorí, že produkty využívajú technológiu NutriProtect na zabezpečenie ochranného obalu lyzozómu, ktorý zabezpečuje dodávanie aminokyselín tam, kde je to potrebné.

Nikdy sa nepreukázal pozitívny dopad kolagénu na telo

Na uľahčenie používania hovorí, že tekutá forma s exotickou ovocnou príchuťou umožňuje príjemnejšiu používateľskú skúsenosť, ako aj otvárací potenciál pre jej pridanie do radu nápojov. "Kvapalné formy umožňujú lepšie vstrebávanie živín, rýchlejšie sa dostávajú do krvného obehu a na rozdiel od tradičných foriem tabliet, takže črevá menej ničia.

" Znamená to tiež, že do nej môžete dať oveľ viac kolagénu. Zo všetkých štúdii; ktoré boli vykonané na kolagéne ako nutraceutiku, použili 5g a 8g a viac. Veríme, že optimálne množstvo je 8 g, ktoré používame v oboch našich produktoch SkinGlo.

Kolagén tvorí až 40% bielkovín v ľudskom tele

Kolagén je najrozšírenejším typom proteínu v ľudskom tele, ktorý tvorí naše svaly, väzy a kožu. Napriek tomu, keď sa hladiny prirodzene znižujú vo veku okolo 30 rokov, existuje zvýšená potreba získavania tohto proteínu prostredníctvom stravy.

" Kolagén nie je len stavebným kameňom kyprej a hustoty našej pokožky, ktorý zabezpečuje hladký povrch, ale môže tiež pomôcť zdraviu našich čriev, hustote kostí a pomôcf upokojiť boľavé a poškodené kĺby po cvičení," zdôrazňuje Campell.

Dodáva: " Je nevyhnutné, aby kolagén tvoril súčasť nášho životného štýlu, a preto sme vytvorili dostupný produkt zameraný na rastúce stravovacie potreby . Campbell hovorí o rýchlom raste populárneho trhu s kolagénom a dodáva: " Zaznamenali sme velký rast aj na medzinárodnej úrovnŕ. Teraz to predávame do Ázie a dálšŕch miest v Európe, čo ŕde veľmi dobre .

"Z tohto dôvodu skúmame aj iné typy starostlivosti o pleť: Práve sme predstaviIi vegánsky produkt, no pripravujeme aj pár dálšŕch ."

zdroj: nutraingredients.com

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky