Stiflerova mama získala titul „Vegan Queen“ za ochranu zvierat

17.03.2023

Herečka Jennifer Coolidge bola tento rok korunovaná za "vegánsku kráľovnú" ako uznanie za jej "záväzok za oslobodenie zvierat".

Organizácia za práva zvierat PETA udelila ocenenie hviezde Bieleho lotosu pri príležitosti Mesiaca histórie žien 2023.

"Obrovské srdce Jennifer Coolidge pre zvieratá konkuruje iba veľkosťou jej talentu," uviedla senior viceprezidentka PETA Lisa Langeová vo vyhlásení. "PETA ju tento rok korunuje za našu "vegánsku kráľovnú" za to, že využila každú príležitosť, ktorú dostane, aby povzbudila všetkých, aby netýrali zvieratá čo sa týka kuchyne, skríň a kozmetiky."

Ochrana zvierat Jennifer Coolidge

Coolidge sa v priebehu rokov vyjadrovala k mnohým otázkam práv zvierat. V roku 2003 sa objavila na obálke sprievodcu nákupom PETA bez krutosti. V tom istom roku, po vydaní filmu Legally Blonde 2 , ju požiadali, aby sa objavila v reklame na hot dog. Bola to odpoveď na jej teraz už ikonickú vetu: "Vyzeráš ako štvrtého júla. Mám chuť na párok v rožku."

V rozhovore pre People v roku 2022 Coolidge prezradila, že značke povedala, že reklamu spraví len vtedy, ak uvedie na trh vegánsky produkt. "Bola to spoločnosť, ktorá vyrábala párky v rožku, a ja jem tieto úžasné hot dogy na rastlinnej báze. Tak som povedala spoločnosti: 'Ak prídete s rastlinnými hotdogmi, určite vám urobím reklamu."

Je Jennifer Coolidge vegánka?

Zdá sa, že samotná Coolidgeová verejne nepotvrdila, či dodržiava vegánsky životný štýl . V roku 2020 pre New York Times povedala, že "má ťažké časy s vegánskou vecou". A že sa cítila "hrozne", keď si po dlhom dni rozhovorov objednala ryby do svojej hotelovej izby.

Zdá sa však, že odvtedy sa veci mohli zmeniť. Článok Elle Decor uverejnený v novembri 2022 opísal herečku ako "oddaného vegána a obhajcu práv zvierat". Dodal, že Coolidge pravidelne podporuje vegánske jedlo, krásu a módu.

Keď hovorila o vegánskych taškách, citovali ju: "Pamätám si časy, keď ste nemohli ísť do dizajnérskeho showroomu a nájsť kabelku, ktorá nie je vyrobená z kože. Ale myslím si, že ľudia sa menia." V roku 2023 hrala v reklame Super Bowl na vegánsku elfskú krásu. Vtedy uviedla, že bola "vždy nadšená vegánskou krásou bez krutosti".

zdroj: plantbasednews.org

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky